ŘEMESLNÍK

Chcete se profesně posunout a naučit se i nové techniky a materiály?
Neboíte se ruční práce, samostatnosti a výzev?

Pokud si myslíte, že je toto to pravé tak nám pošlete svůj profesní životopis na email jirousek@primainteriery.cz.

O jaký pracovní poměr se jedná?
● jedná se o hlavní pracovní poměr na jednu směnu

Jaká bude vaše náplň práce?
● provádění zednických, natěračských, malířských nebo obkladačských prací
● aplikace vápenných a epoxidových stěrek a nátěrů (proškolení zajistíme)
● lepení velkoformátových obkladů o velikosti do 3m (proškolení zajistíme)
● příprava, kompletace a výdej zakázek pro klienty

Co na vás oceníme?
● týmovost a úsměv na tváři
● šikovné ruce a pozitivní vztah novinkám a trendům
● pracovitost, samostatnost, spolehlivost, profesionalitu a empatii
● loajalitu
● komunikační schopnosti na dobré úrovni
● vzdělání nebo praxi ve stavebním oboru
● znalost práce na PC
● řidičský průkaz skupiny B, osvědčení na VZV

Co vám nabízíme?
● zajímavou a kreativní práci v dynamické společnosti
● možnost profesního růstu, osobního rozvoje a seberealizace
● moderní a příjemné pracovní prostředí
● motivující finanční ohodnocení
● školení sortimentu a pracovních dovedností
● benefity jako stravenky nebo příspěvěk na životní pojištění
● individuální přístup
● slevy na firemní produkty a služby

TĚŠÍME SE NA NAŠI SPOLUPRÁCI !!!

Vybíráme z realizovaných projektů. Pokud se chcete podívat na všechny, klikněte zde.

Máte zájem o spolupráci? Napište nám...

(*) - povinné

Nenechte si ujít už žádnou novinku!

Zadejte svůj e-mail a nechte si posílat nejnovější informace ze světa interiérů.

Nastavení
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.