Svítidla

JSOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO INTERIÉRU I EXTERIÉRU.
POSVIŤTE SI S NÁMI NA ZNAČKY KTERÉ NABÍZÍME.

Nordlux je dánský výrobce působící již od roku 1977. Jejich cílem bylo a je vyrábět a nabízet kvalitní svítidla za nízké ceny. Nabízí širokou škálu venkovního i vnitřního osvětlení. Protože firma drží krok s technologickým vývojem a současně s mezinárodními trendy, jsou jejich svítidla nejen funkční, ale i vzhledově atraktivní. Svítidla propojují tradiční skandinávský design se současným využitím moderních technologií, ovšem s ohledem na co nejmenší dopad na naše životní prostředí.

Design pro lidi je motto firmy Nordlux. Firma se tím zavazuje, že bude neustále vyvíjet a vyrábět designové osvětlení na cenové úrovni adresované širokému obyvatelstvu. Proto je Nordlux preferovaným dodavatelem pro spotřebitelský trh, protože každý má právo na stylový design a dává lidem možnost stát se návrháři ve vlastním domově.

Mezi designéry Nordluxu patří: Anders EllegaardAntonio SenaBjørn + BalleBønnelycke MDDCarlo VolfMaria BerntsenSebastian Holmbäck

 

Společnost Ideal Lux byla založena v roce 1974, s vizí vyrábět vysoce kvalitní osvětlení dostupné pro širokou veřejnost. Základní ambicí firmy je udržet v jedné jedinečné značce co nejširší škálu stylů, odpovídající trendům v tomto odvětví. V jejich pestrém sortimentu nejdeme svítidla od klasického dekorativního stylu, moderní, minimalistické, retro až po technické. Zpětná vazba od zákazníků je pro ně důležitá, chtějí porozumnět jejich potřebám o funkci svítidel podle jejich životního stylu.

Skvělý italský design je proslulý na celém světě a Ideal Lux patří mezi přední výrobce osvětlení, v jehož nabídce naleznete unikátní svítidla a také svítidla v ucelených kolekcích pro dokonalé sladění v interiéru.

 

Polská Firma Cleoni se specializuje na výrobu svítidel ze dřeva, sádry, keramiky a kovu. Jejich bezkonkurenční výhodou je množství velikostních variant a možností vyrobit svítidla ve všech barvách dle vzorníku RAL a v různě barených dýhách dřeva. Vzorník s dřevěnými dekory si u nás na prodejně můžete fyzicky prohlédnout. Sádrová a keramická svítidla jsou skvělým dekorativním prvkem v interiéru a navíc mají tu výhodu, že je lze kdykoliv přetřít a barevně tak sladit s ostatním vybavením. Cleoni má také širokou škálu dětských svítidel.

Výrobků na trhu je opravdu mnoho a každý má své výhody i nevýhody, my vás touto džunglí díky dlouholeté zkušenosti rádi provedeme a najdeme řešení jen pro vás.

Nenašli jste mezi výrobci nahoře toho kterého jste hledalli? Nevadí, obraťte se na nás, jistě to společně nějak vymyslíme.

Přijďte se podívat do naší prodejny, čeká vás osobitá podívaná

Máte zájem o něco z našeho sortimentu nebo služeb? Napište nám...

(*) - povinné

Nenechte si ujít už žádnou novinku!

Zadejte svůj e-mail a nechte si posílat nejnovější informace ze světa interiérů.

(*) - povinné