PRODEJCE

Máte rád/a kontakt s lidmi?
Baví Vás hledat nová řešení, navrhovat a třeba i vytvářet 3D vizualizace?

Zájímáte se o design, aktuální trendy v technologiích a materiálech?

Pokud si myslíte, že je toto to pravé tak nám pošlete svůj profesní životopis a třeba i něco ze svého portfolia na email jirousek@primainteriery.cz.

O jaký pracovní poměr se jedná?
● jedná se o hlavní pracovní poměr na jednu směnu a zpravidla bez přesčasů

Jaká bude vaše náplň práce?
● prodej a poradenství v sortimentu koupelen a dalšího interiérového vybavení
● kompletní péče o klienty
● zpracovávání objednávek, cenových nabídek a dalších dokladů
● návrh a vytváření 3D vizualizací (není podmínkou)
● práce v účetním programu
● marketingová podpora prodejny (Merchandising)

Co na vás oceníme?
● týmovost a úsměv na tváři
● kreativitu, vztah k designu a aktuálním trendům
● pracovitost, samostatnost, spolehlivost, profesionalitu a empatii
● obchodní nadání
● loajalitu
● komunikační schopnosti v psané i mluvené formě na vysoké úrovni
● znalost práce na PC
● řidičský průkaz skupiny B

Co vám nabízíme?
● zajímavou a kreativní práci v dynamické společnosti
● možnost profesního růstu, osobního rozvoje a seberealizace
● moderní a příjemné pracovní prostředí
● motivující finanční ohodnocení
● školení sortimentu a obchodních dovedností
● benefity jako stravenky nebo příspěvěk na životní pojištění
● individuální přístup
● slevy na firemní produkty a služby

TĚŠÍME SE NA NAŠI SPOLUPRÁCI !!!

Vybíráme z realizovaných projektů. Pokud se chcete podívat na všechny, klikněte zde.

Máte zájem o spolupráci? Napište nám...

(*) - povinné

Nenechte si ujít už žádnou novinku!

Zadejte svůj e-mail a nechte si posílat nejnovější informace ze světa interiérů.

Nastavení
Zajišťují, že tyto stránky fungují správně a bezpečně na všech zařízeních.